Otvorena vrata - 24.5.

Ponedjeljak, 7.5.2018.

Dani otvorenih vrata udruga održat će se od 24. do 26. svibnja 2017. Dani otvorenih vrata udruga prigoda su za sudjelovanje građana  u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, kao i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Djelatnici Udruge U.Z.O.R. (psiholozi, socijalna radnica, socijalni pedagog) biti će na raspolaganju građanima u četvrtak  24.5. od 9,00 do 19,00 sati na adresi sjedišta Udruge Blaža Polića 2/ I kat vezano uz programe udruge: Sklonište i savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja, Psihosocijalni tretman počinitelja nasilja, Rad s kazneno prijavljenim mladima uključujući povremene uzimatelje droga - eksperimentatore.

Aktivnosti udruga moći će se pratiti putem mobilne aplikacije UdrugeInfo i na facebook stranici.