Poziv na obilježavanje Nacionalnog dana borbe protiv nasilja nad ženama

Utorak, 18.9.2018.

Udruga za zaštitu obitelji - Rijeka u suradnji s Odsjekom za prevenciju policijske uprave primorsko - goranske obilježava Nacionalni dan borbe protiv nasilja nad ženama te vas pozivamo da se uključite kako bismo svi zajedno doprinijeli većoj senzibilizaciji društva na problematiku nasilja nad ženama. Programu obilježavanja pridružit će se  učenici/e i djelatnici/e Prve sušačke hrvatske gimnazije u Rijeci i Glazbene škole Ivana Matetića Ronjgova.
Obilježavanje će se održati u petak 21. rujna u periodu od 11 do 13 sati.

Program obilježavanja Nacionalnog dana borbe protiv nasilja nad ženama:
11:00 - 11:45   Okupljanje ispred Informativnog centra za prevenciju kriminaliteta u ulici Dolac 7b
11:45    Kretanje povorke prema Korzu
12:05   Puštanje crnih balona
11:00 - 13:00  Štand na Korzu s materijalima i mogućnošću informiranja s djelatnicima U.Z.O.R.-a

Unaprijed zahvaljujemo što podržavate naš rad i što ćemo zajedno sudjelovati u promicanju ideje nenasilja, tolerancije i destigamizacije žrtava nasilja u obitelji, u petak 21.9. nakon 11 sati.